ماه عسلِ23تیر

از طرفدارای خاص این برنامه نیستم..

از آدمایی هم نیستم که تیپ و قیافه ی مجری بخاد جذبم کنه..البته دروغ چرا؟چن سالی میشه که این رفتارو اخلاقا رو دیگه ندارم..به هیچ خاننده و مجری و بازیگری صرفن بخاطر تیپ و قیافش نمره نمیدم..

ولی ماه عسل گاهی برام خاص میشه..مثه دیشب مثه زندگی حسین و فریبرز و صد البته رضا..

چن درصد از آدمایی که به بچه های آسمان خطاب میشن میتونند آینده رو مثه ما بچه عادیا تجربه کنند..چن درصد اونا میتونند با صداقت جلو برند..چن درصد از اونا همیشه باید از این بترسند که"تا صحبت از صداقت شه،صدا قطع شه.."

چقدر همسرِ رضا رو تحسین میکنم..چقدر خووووب و چقدر.....کلمه ای ندارم..رضا واقعن مردِ زندگیه و اینو میشه از چشاش از حس درونش که توی حرفاش پیداست..همون غمی که برای همسر و کوچولوش پنهونش میکنه..چقدر خوووووبه..

برای جفتشون آرزوی بهترینا رو میکنم..

خودم رو که جای همسرِ رضا گذاشتم نمیدونم که عایا قبول میکردم یا نع؟؟آرع منم اعتراف میکنم که هروقت صحبت پسرای بهزیستی میشه آدمایی چرکین و زشت و ژولیده پولیده میاد توی ذهنم..پسرایی که آینده اونا اعتیاد و خلاف و قاچاق میشه..

ولی وقتی به همسرِ رضا قکر میکنم به کسی که به رضا کسی که نه تنها از نظر مادی صفره بلکه هویتش هم صفره..اما قلبش پر از عشقه..دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل 93

چند نفر پیدا میشن که بتونند و قدرت اینو داشته باشند که مثه همسرِ رضا فکر کنند؟؟

رضا هنوز دنبال هویتش میگرده..عکسش رو پیدا کنین و کمک کنین که پیدا کنه..

 

 

+درضمن من منتظر نمره ی یک درسی هستم که برام خعیلی مهمه..برام دعا کنین..93همونطور که بهم الهام شده بود داره خوووب پیش میره..

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خالهـ نفیـ3

کاش رضا گم شده باشه ...

دُختـرک ِ بهـار *

باهاش بغض کردم چندتا از برنامه هاش امسال ناجور سکوتم کرد

آذرماهی

واقعا جای تحسین داشتن....... از هیچ به همه جیز رسیدن خیلی حرفه

جوجو روانشناس

خیلی دوست دارم برنامه ماه عسلو نگاه کنم اما وقت ندارم و مهم تر از همه یادم میره [نیشخند] برنامه خوبیه .. سال پیش همه اجراهاشو دنبال میکردم امسال نشد

جوجو روانشناس

چطور تعجب کردی داخل وبم که اومدی؟!؟[نیشخند] باز میترسم یکی به خودت یادآوری کنه که بمن یادآوری کنی[نیشخند] بیشتر پشت سیستمم داخل فیس میچرخم دیگه از تی وی غافل میشم دیگه حوصله تی وی نگا کردن رو ندارم

گلنآر

دوربین را تنظیمـ کردـی , و گفتـی: بخند.. عکسـی گرفتـی و رفتـی , و من هنـوز دارـم مـی خندمـ ..! +یآدَت نَرَوَد اَز جـآن :)

جوجو روانشناس

چی عجیب بود؟؟[نیشخند]

جوجو روانشناس

[نیشخند]

s

منم اصن جذب تیپ و قیافه مجری خواننده و بازیگر نمیشم...من همیشه ماه عسل میبینم عالیه